26 Temmuz 2010

arda abi naaptın sen

Arda Turan'ın vukuatlarını görünce bloguma yazmadan geçersem ayıp olurmuş gibi bi hisse kapıldım. Bu adamın çıkardığı kavgaları say say bitmiyo ya.

1. 2010 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde Fatih Terim'e ve Emre Belözoğlu'na laf atan bi seyirci kendisine sataşan Arda Turan'a "erkeksen gel buraya" diyip Arda ve Emre'den "madem çok erkeksin sen buraya gel, terbiyesizlik etme" diyip çıkışmasıyla ağzının payını almış. Soldaki resimde görülüyo bu durum.

2. 2009-2010 Nisan ayında antremanda Caner'e yumruk atmış. Caner buna sert girişmiş, bu Caner'e çıkışmış, Caner "kim oluyosun sen ya" dyince yumruğu yemiş. Caner giderken Arda arkasından "Kimsin lan sen adam mısın" diye bağırmaya devam ediyomuş. Bu arada bunları ayırırken Sarbi(!)de arada bi yumruk yemiş. Abi sakin.

3. Almanya'daki Fenerbahçe - Galatasaray "Dostluk" maçının FB'nin galibiyeti ile bitmesinden sonra

ortalık kızışmış. Gurbetçi taraftarlar Galatasaray'lı futbolculara saldırınca yanıt olarak "Arda ve Sabri" ikilisini bunların üzerine salmışlar. :p

4. Bu olayın üstüne Burcu Esmersoy bunu haber yapmış. Sonra da Arda, Burcu Esmersoy'u arayıp yüzüne küfretmiş. Feysbuk yada tıvitırdır hangisi bilmem Burcu Esmersoy şunu yazmış: "Arda Turan arayip bize küfür etti ama olsun, biz onu zaten biliyoruz".

5. 22 Kasım 2006'da Bordeaux maçında Jurietti'nin yaptığı harekete sinirlenip Zidane'lığa özenmiş. Jurietti'ye kafa atmış. Kırmızı kart yemiş 3 maç da ceza almış.

6.12 Nisan 2009 gs-fb derbisinin son dakikalarında gerginlik yaşanınca Arda hiç durur mu? Hemen sarılmış Semih'in boynuna.

7. 2009-2010 ilk yarısında kadıköyde oynanan fb'nin 3-1 yendiği maçtan ÖNCE antremanda Arda ve Cristian arasında gerginlik yaşanmış, maç baya olaylı başlamış.

"Abi sakin" diyorum başka bişey demiyorum.


Hiç yorum yok: